BARF Sensitive 100g (BARON)

cdVet Fit-BARF Sensitive


Zpestření a vyváženost krmné dávky - bez obilnin, se zeleninou, minerály a vitamíny.


Přírodní doplněk - "cdVet Fit-BARF Sensitive" je doplněk výživy ze zeleniny (topinambur, řepa, mrkev), ze semínek lnu a černuchy damašské, z kvasnic, klíčků a z cdVet bylin (kopřiva, bříza, ostropestřec, smetanka), který optimálně doplňuje každý druh výživy (hotová, syrová, vařená) o vitamíny skupin A, E, B, esenciální mastné kyseliny a o balastní látky (důležité pro kondici a očistu střev).


Snadné zaopatření - Moderní receptura podporuje látkovou výměnu a trávení, což zjednodušuje zaopatření organismu. Zejména při krmení syrovým masem (BARF) usnadňuje Fit BARF Sensitive obtížné a časově náročné opatřování a dávkování zeleniny, nebo rozličných doplňků (semínka, oleje, mořské řasy, kvasnice, klíčky, byliny, atd.).


Dietní a vyvážený - Fit-BARF Sensitive neobsahuje obilniny, proto je vhodný při redukční dietě, při potížích se slinivkou břišní, při cukrovce a ostatních poruchách látkové výměny. Při pravidelném přikrmování (3 až 5krát týdně) přináší do jídelníčku kromě vítaného zpestření také potřebnou vyváženost. Zelenina pro Fit BARF Sensitive je pro zachování enzymů a vitamínů sušena při teplotě 40 °C.

159,00 Kč
Please select variants first