Gelová zubní pasta - cdVet 25ml

NOVINKA

Komplexní péče o ústní dutinu z hodnotných bylinných olejů, odstraňuje plak a zubní kámen.


Přírodní dentální gelová pasta z bylinných olejů a abraziv pro komplexní péči o zuby a dásně. Gel pomáhá také při zápachu z úst a čistí zuby od zubního plaku pomocí přírodního abraziva (moučka z vaječných skořápek). Šetrně odstraňuje zubní kámen bez poškození zubní skloviny. Přírodní minerální hornina zeolit zároveň váže toxiny a plísně a tím harmonizuje mikroflóru dutiny ústní. Díky mastné olejové konsistenci ulpívá gel na zubech déle než běžné zubní pasty a tak mohou pečující látky z bylin déle působit. Výrobce >>cdVet.de.

 • 100% přírodní gel z hodnotných bylinných olejů.
 • Čistí zuby od zubního plaku a zubního kamene.
 • Harmonizuje mikroflóru dutiny ústní, váže toxiny.
 • Při zánětu kombinujeme s bylinným zubním olejem.
 • Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví.

 Přírodní složení >> BEZ umělých vitamínů

Gelová zubní pasta obsahuje tyto ČISTĚ PŘÍRODNÍ složky 100% Kvality >> Bio-konopný olej / Zeolit / Moučka z vaječných skořápek / Grepová semínka - extrakt / Kadidlovníkový a Šalvějový olej / Badiánový a Fenyklový olej / Tymiánový a Hřebíčkový olej. Recepturu vytvořil pan Clemens Dingmann, zakladatel výrobní společnosti cdVet.de - Natürliche Tiergesundheit (Přirozené Zdraví Zvířat)

ŽÁDNÉ umělé látky & BEZ chemie

Gelová zubní pasta je přírodním složením zaměřena na péči o zdravé zuby a dásně BEZ vedlejších účinků. PROTO neobsahuje ŽÁDNÉ UMĚLÉ LÁTKY >> Žádné syntetické vitamíny, žádné umělé minerály ani laciná plniva. Díky absenci chemie je vhodná také pro alergiky, jedince s oslabenou imunitou a pro nastávající či kojící zvířecí mámy a jejich mláďata.

Aplikace

 1. ​Před použitím gel promícháme >> olej se odděluje, protože gel neobsahuje stabilizátory.
 2. Pomocí zubního kartáčku nebo čistícího ubrousku na zuby nabereme trochu gelové pasty.
 3. Pastu naneseme na zuby a dásně. O rozetření v ústech a další očistu zubů se postará jazyk.
 4. Pro prevenci a předcházení vzniku zubního kamene aplikujeme gel 2 až 3 krát týdně.
 5. Pro odstranění zubního kamene aplikujeme 2 až 3 krát denně po dobu 2 až 3 týdnů.
 6. Silnou vrstvu zubního kamene můžeme odstranit škrabkou na zuby, nebo navštívíme lékaře.
 7. Při zánětu dásní doporučujeme kombinovat se zubním olejem, nebo navštívíme lékaře.

Skladování: Gelovou pastu na zuby a dásně uchováváme v chladnu a temnu (nejlépe v chladničce).

Reference - Dobrý den, chci vám velmi poděkovat za vaše produkty. Zejména pak za čistící gelovou pastu na zuby. Můj pejsek měl obrovský kámen a doktor chtěl pejska uspat, od té doby co to u obou pejsků používáme, mají nádherné zoubky a rozpustilo to i ten velký kámen!!!! Neuvěřitelné!!!! Vlastně uvěřitelné.... Kouzelné dny ve zdraví přejeme. Dana


4. Optimální poměr Kvalita / Cena

Hodnotné přírodní suroviny pocházejí od vědomých dodavatelů, kteří znají své životní poslání a rozumí profesi. Kritériem výběru surovin je Pouze 100% Kvalita, což má svoji Cenu. TOP suroviny, ŠETRNÉ zpracování a UMĚNÍ vytvořit přínosný produkt je klíčem ke spokojenosti Zákazníků, což spolu s růstem poptávky potvrzuje optimální poměr Kvality a Ceny.

289,00 Kč