Odčervovací byliny pro psy - cdVet 75g

NOVINKA

Receptura z rostlinných komponentů obsahující saponiny, taniny a další hořké látky pro odčervení.

Volně žijící vlci nejedí horkem degradované granule, ale syrové maso. Proto nemají ve střevě hnilobný povlak, který je živnou půdou pro parazity. Navíc vlci pravidelně konzumují také ovoce, listy, trávu, kúru a byliny, které obsahují saponiny, taniny a hořké látky. Proto na červy netrpí. Odčervovací směs poskytuje střevu právě tyto důležité rostlinné látky, které červy odpuzují. Výrobce >> cdVet.de.

  • 100% přírodní směs plodů, kůry a bylin pro podporu střev.
  • Obsahuje saponiny, taniny a další přirozeně hořké látky.
  • Šetrná přírodní alternativa chemických odčervovadel.
  • Bylinnou kůru doporučujeme opakovat každé tři měsíce.
  • Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví.
Analytické složky: protein 15,8 % / oleje a tuky 10,2 % / vláknina 16,9 % / popel 9,0 % / vápník 1,01 % / fosfor 0,42 % / sodík 0,13 %. Díky zpracování hodnotných přírodních surovin za studena jsou Minerální látky organické kvality. Proto doplněk stravy Odčervovací byliny pro psy disponuje vysokou Životní Energií (BioAktivita), která minerálům a živinám umožňuje prostup skrze buněčnou membránu, a tím zajišťuje MAXIMÁLNÍ VYUŽITELNOST pro výživu buněk. 

Odčervovací byliny jsou přírodním složením zaměřeny na zdraví >> PROTO neobsahují ŽÁDNÉ UMĚLÉ VITAMÍNY, žádné syntetické látky, ani konzervanty. Tyto zatěžující chemické látky poznáme u jiných doplňků podle měrných jednotek, v kterých jsou udávány (mg, IE/kg, IU, µg, B1, mg/kg a jiné).  

Šetrné sušení surovin při nízké teplotě do 42 °C plus ABSENCE UMĚLÝCH VITAMÍNŮ vede k zachování vysoké Životní Energie (BioAktivita). Proto Odčervovací byliny disponuje Maximem Živin a Vitálních látek (Vitamíny, Minerály, Enzymy). Vysoká míra BioAktivity přináší NÁRŮST ŽIVOTNÍ ENERGIE, která posiluje Imunitu, zvyšuje Vitalitu a Kondici organismu. 

Denní dávkování

Pes Denní dávka
Malý pes do 10 kg 2 až 4 odměrky
Střední pes 10 až 30 kg 4 až 6 odměrek
Velký pes nad 30 kg 6 až 10 odměrek
Jedna zarovnaná odměrka (je uvnitř dózy) odpovídá cca 1 gramu. 

Postup odčervení - Podáváme 3 dny >> 7 dní vynecháme >> a znovu podáváme 3 dny.

  • U psů, kteří nejedí BARF doporučujeme odčervovat každé 3 měsíce.
  • Podáváme nejlépe ráno a pak je vhodné vzít psa na delší procházku, aby se řádně vyprázdnil.


Březí a kojící feny, štěňata

U březích a kojících fen můžeme Odčervovací byliny bez obav použít, jen si načasujeme dávkování, abychom je nepodávali v poslední třetině březosti. Štěňata odčervujeme tak, že navlhčíme svůj malíček, vložíme ho do dózy s bylinami a směs, která ulpí na prstě vložíme štěněti do tlamičky a rozetřeme po patře.

Důležitá informace o exkrementech

Byliny v receptuře tohoto produktu urychlují střevní motoriku. Cílem (podle přírodního vzoru) je rychlé vyprázdnění střeva (v čase kratším než při obvyklém trávení). Střevní obsah se po zrychleném průchodu nestihne v tlustém střevě zformovat a odvodnit. Proto se po podání bylin připravte na řídkou a častější stolici podobnou průjmu. Tento přirozený čistící proces trvá po dobu několika hodin (zpravidla 3 až 4) od podání. Není ale nutností, někteří psi tyto bylinky snášejí lépe, a i když k průjmu nedojde, účinnost je stejná. Proto doporučujeme podávat Odčervovací byliny v době, kdy máme čas na delší procházku a můžeme vzít psa do přírody. Máme-li k dispozici výběh, můžeme zde svého psa alternativně pod dohledem umístit, ale pohyb při procházce je přínosnější (pro nás i pro psa). Exkrementy vždy odstraňte z dosahu psa, Odčervovací byliny parazity nezahubí, pouze vypudí z těla a pes by se mohl po jejich požití znovu nakazit.


5. Způsoby podávání >> Do krmiva & Do masa

Sypký, jemně mletý doplněk výživy Odčervovací byliny vmícháme psovi do vlhkého krmiva, nebo namočených granulí. Ve většině případů je dobře přijímán, pokud máme doma odmítavého jedince můžeme doplněk vmíchat do mletého masa >> syrového nebo mírně povařeného (lépe voní).


483,00 Kč