Osvěžovač dechu a pachu - cdVet 100g

NOVINKA

nižuje tvorbu zubního plaku a pomáhá při zápachu z úst a z pokožky psa nebo hárající feny.

100% Přírodní doplněk stravy proti zápachu z úst (dech) a pachu z pokožky psa nebo hárající feny. "Osvěžovač dechu a pachu" je díky petrželi a chlorelle bohatým zdrojem chlorofylu, který absorbuje pachy. U hárajících fen chlorofyl snižuje specifický pach, který v této době láká nežádoucí nápadníky. Klinoptilolith váže toxiny a spolu s mořskou řasou a petrželí podporuje ústní flóru, což snižuje tvorbu zubního plaku.

  • 100% přírodní doplněk s obsahem bylin a s chlorellou.
  • Chlorofyl z chlorelly a petržele významně redukuje pachy.
  • Optimální složení pomáhá v boji proti zubnímu plaku.
  • Minerální hornina klinoptilolith navazuje toxiny ze střev.
  • Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví.
Osvěžovač dechu a pachu obsahuje tyto ČISTĚ PŘÍRODNÍ složky 100% Kvality >> Petržel / Tráva / Byliny / Luštěniny / Mořské řasy (Kelpa) / Šalvěj - listy / Chlorella / Klinoptilolith. Recepturu vytvořil pan Clemens Dingmann, zakladatel výrobní společnosti cdVet.de

Analytické složky: protein 14,8 % / tuk 3,0 % / vláknina 10,9 % / popel 18,9 %. Díky zpracování hodnotných přírodních surovin za studena jsou Minerální látky organické kvality. Proto doplněk stravy Osvěžovač dechu a pachu disponuje vysokou Životní Energií (BioAktivita), která minerálům a živinám umožňuje prostup skrze buněčnou membránu, a tím zajišťuje MAXIMÁLNÍ VYUŽITELNOST pro výživu buněk.

 Doplněk stravy "Osvěžovač dechu a pachu" je přírodním složením zaměřen na zdraví >> PROTO neobsahuje ŽÁDNÉ UMĚLÉ VITAMÍNY, žádné syntetické látky, ani konzervanty. Tyto zatěžující chemické látky poznáme u jiných doplňků podle měrných jednotek, v kterých jsou udávány (mg, IE/kg, IU, µg, B1, mg/kg a jiné).

Šetrné sušení surovin při nízké teplotě do 42 °C plus ABSENCE UMĚLÝCH VITAMÍNŮ vede k zachování vysoké Životní Energie (BioAktivita). Proto Osvěžovač dechu a pachu disponuje Maximem Živin a Vitálních látek (Vitamíny, Minerály, Enzymy). Vysoká míra BioAktivity přináší NÁRŮST ŽIVOTNÍ ENERGIE, která posiluje Imunitu, zvyšuje Vitalitu a Kondici organismu.

 Práškovou formu doplňku výživy "Osvěžovač dechu a pachu" přimícháme do krmiva 2 až 3krát týdně. Pro jedince, kteří nemají rádi sypkou (práškovou) formu je v nabídce produktů (na stránce výše) 58 gramové balení v kapslích. Toto balení obsahuje 100 kapslí z rostlinné celulózy v potravinářské kvalitě.

Pes Sypká forma Balení v kapslích
Malý pes do 10 kg 1 až 3 odměrky 2 až 4 kapsle
Střední pes 10 až 30 kg 4 až 6 odměrek 4 až 6 kapslí
Velký pes nad 30 kg 6 až 10 odměrek 6 až 8 kapslí
Jedna zarovnaná odměrka odpovídá cca 1 gramu a je uvnitř dózy. 

Sypký, jemně mletý doplněk výživy Osvěžovač dechu a pachu vmícháme psovi do vlhkého krmiva, nebo namočených granulí. Ve většině případů je dobře přijímán, pokud máme doma odmítavého jedince můžeme doplněk vmíchat do mletého masa >> syrového nebo mírně povařeného (lépe voní), nebo ho přelít horkou vodou a podávat jako čaj.

275,00 Kč