SpotOn proti Blechám - cdVet 10ml

NOVINKA

Přírodní repelent z éterických olejů >> dlouhodobá ochrana před blechami a ostatním hmyzem.

100% Přírodní éterické oleje a rostlinné složky poskytují dlouhodobou ochranu před blechami a ostatními roztoči BEZ zatížení organizmu toxickou chemií. Spot on se nanáší po kapkách na ušní čípky, nebo mezi lopatky a na kořen ocasu psa nebo kočky. Pravidelná aplikace mění pach zvířete a chrání ho před napadením blechami, roztoči, klíšťaty, všenkami a také létajícím hmyzem (komáři, ovádi). Při pohybu v rizikovém zablešeném prostředí kombinujeme SpotOn se Sprejem. SpotOn proti Blechám je úspěšný produkt od výrobce, který rozumí přirozenému zdraví >> cdVet.de.

  • 100% Přírodní složení s Biologicky Aktivními látkami.
  • Šetrná ochrana BEZ chemie a BEZ vedlejších účinků.
  • Dlouhodobá ochrana před blechami, roztoči a hmyzem.
  • Optimální poměr Zdravotní přínos & Kvalita & Cena.
  • Výrobce + Prodejce, kteří rozumí přirozenému zdraví.

Složení >> Šetrné přírodní produkty

SpotOn proti Blechám obsahuje tyto ČISTĚ PŘÍRODNÍ složky 100% Kvality >> BIO kokosový olej / Olej z černuchy damašské / Jojobový olej / Levandulový olej / Olej z manuky. Aktivní složka: Geraniol reg. č. BAuA: N-71576. Recepturu vytvořil pan Clemens Dingmann, zakladatel společnosti cdVet.de - Natürliche Tiergesundheit (Přirozené Zdraví Zvířat). Video o výrobci.

Nežádoucí vedlejší účinky >> ŽÁDNÉ

Přírodní SpotOn proti Blechám je zaměřen na šetrnou ochranu před parazity. PROTO neobsahuje toxickou chemii .... Jedy, které paralyzují imunitní a regulační funkce organismu (nejen) parazitů. Proto nemá NEŽÁDOUCÍ VEDLEJŠÍ ÚČINKY. Tím je bezpečný také pro lidi, alergiky, jedince s oslabenou imunitou a pro nastávající či kojící zvířecí mámy a jejich mláďata.

Aplikace u psů & koček

Každý den, po dobu 21 dní kápneme 1 kapku na prst a vmasírujeme SpotOn na oba ušní čípky nebo po jedné kapce do pokožky mezi lopatkami a na kořen ocasu. Jakmile je po 3 týdnech dosaženo plné účinnosti, stačí SpotOn aplikovat 1 až 2krát týdně. Při pohybu v rizikovém zablešeném prostředí kombinujeme SpotOn se Sprejem.


4. Jak funguje >> Změna pachu

Principem funkčnosti SpotOnu proti Blechám je HARMONIZACE KOŽNÍ MIKROFLÓRY vedoucí k optimalizaci přirozeného pachu psa nebo kočky. Přírodní účinné vonné látky se přenesou lymfatickým systémem do celého těla zvířete a snižují tak zájem parazitů o potenciálního dárce krve. BioAktivní složky zajišťují pokožce (kromě odpuzování parazitů) také vyživující péči.

Oslabení účinnosti >> Nezdravá výživa

Příroda podporuje zdravé. Proto parazité přednostně napadají jedince s oslabenou imunitou, kterou nejvíc zatěžují extrudované granule, které tělo zanáší kyselým odpadem. Ten je vylučován také pokožkou kde produkuje specifický zápach. Spolu se sníženou životní energií je zápach pozvánkou pro parazity. Snížení rizika napadení parazity zajišťuje zdravá BARF výživa.

589,00 Kč