Barf plus – vyvážená příloha k B.A.R.F. 5kg

Přírodní a kompletní příloha k syrové potravě pro psy BARF Plus

Tip: BARF+ je za studena lisovaná, kompletní příloha pro psy, vhodná ke každé syrové potravě. Pokud "BARFujete" můžete syrovou potravu bez obav střídat (např. na víkendy i cesty) s granulemi lisovanými za studena Yoggies, zvanými "sušený BARF".

Díky spolupráci a vývoji s veterináři, dosavadním poznatkům a také kolegům ve výrobním závodě přinášíme NOVINKU. Vyváženou a za studena lisovanou přílohu k masu - BARF+ s laktobacily. Příloha BARF+ je bez masa a živočišných proteinů, vyrobená výhradně z ovoce, zeleniny, luštěnin, bylinek a doplňkových složek pro zdraví každého psa. Neobsahuje žádnou sóju, chemii, obilí, cukry, ani vedlejší produkty rostlinné výroby.

Nelámejte si hlavu s hledáním příloh k B.A.R.F.u

Krmíte-li své psy syrovou potravou, pravděpodobně každý den řešíte správný a vyvážený poměr surovin, které doplní syrové maso. Příloha BARF+ vám ušetří spoustu času i starostí. Odpadne vám shánění i nákup příloh, jejich vyvážené nakombinování, skladování i příprava. Příloha BARF+ obsahuje výhradně přírodní složky potravy jako vitamíny, vlákninu, sacharidy i laktobacily pro podporu zdraví vašeho psa.

Unikátní složení dokonalé přílohy k masu

Vyvážená syrová potrava pro psy by měla být složena nejen z masa, ale i z jiných důležitých přírodních složek potravy. Proto je BARF+ sestaven ze směsi ovoce, zeleniny, luštěnin, olejů.... Hlavními složkami jsou sušená mrkev, červená řepa, hrách, pastiňák, pórek, celer, čekanka, fenykl. Ve složení také najdete list kopřivy, ženšen, květy heřmánku, hloh obecný, klanoplašku čínskou, eleuterokok ostnitý, ginostemu pětilistou, aksamitníku i březové listy. Pro zdravé trávení pak vlčí bob, konopnou moučku, lněné semínko i mix ovoce jako jablka, hrušky, borůvky a třešně.

Tip: Syrová potrava doplněná o přílohu lisovanou za studena Yoggies BARF+ je dokonalým a vyváženým B.A.R.F.em pro psy.

Neodmyslitelné pro zdraví psa jsou oleje lisované za studena. Olej z pšeničných klíčků, ořechový, nebo konopný mají protizánětlivé účinky, podporují funkce jater a jsou skvělým zdrojem Omega 3 a 6 mastných kyselin.

Zdravé trávení i peristaltika střev jsou podpořeny nahrubo mletými surovinami, prebiotiky v podobě vlákniny z ovoce a zeleniny i zažívací rašelinou.

Výtažek z masa mořské mušle Perna Canaliculus podporuje kloubní aparát i tvorbu sinoviální (kloubní) tekutiny. Speciální směs probiotik pro psy podporuje obranyschopnost organismu a imunitu psa.

Jedinou živočišnou složkou BARF+ může být necelé 1 % (necelý 1 g na 100 g granulí) vaječného žloutku. Ten bývá zdrojem vitamínů, minerálů a pozitivně též ovlivňuje stav kůže i srsti psa.

Příloha obsahuje 14 % hrubého proteinu, 10 % hrubého tuku, 6 % vlákniny, 2,2 % vápníku, 1,3 % fosforu rostlinného původu. Skvělé stravitelnosti a 234 kcal na 100 g je dosaženo i bez přidání cukrů, umělých tuků a masa.

Nejen příloha k masu, ale i součást diet pro psy

Díky veterinářům i vývoji se příloha k masu Yoggies BARF+ může stát skvělou, dobře stravitelnou součástí dietního krmení psa. Lze ji využít jak u psů s nadváhou, tak u psů s omezeným příjmem živočišných proteinů i tuků.

Tip: Příloha BARF+ je doplňkovým krmivem pro psy. V kombinaci s naší novinkou Š......... Yoggies (už brzy) se stává vynikajícím dietním a kompletním krmivem pro psy s nadváhou, nebo dietami.


Zvolte si variantu:

Cena od 179,00 Kč
Please select variants first