Jogurt pro psy Yoggies 150g

Jedinečná čerstvá pochoutka a doplněk potravy pro zdraví psů i koček

Chcete, aby z vašeho štěněte vyrostl zdravý pes, nebo měla vaše březí fena dostatek výživy pro štěňata, nebo snad hledáte doplněk potravy, když je váš pes léčen antibiotiky? Nebo prostě chcete dopřát svému psu pochoutku a zároveň posílit jeho zdraví a imunitní sytém?

Vědecké studie pojednávající o nemocech i zdraví psů a prokazují, že stejně jako u člověka, tak i u psa platí, že pokud je imunitní systém oslaben, může docházet k průjmům, zažívacím potížím, ale také k závažnějším onemocněním celého organismu psa.

Původně jsme jogurt vymysleli pro našeho psa Roxyho, který trpěl po otravě průjmy, zažívacími potížemi a "šílenou" plynatostí. Tento unikátní a dnes již patentovaný jogurt byl prvním krmivem, které Roxymu začalo zachraňovat zdraví. První účinek byl v tom, že jogurt odstranil jeho dlouhotrvající a opakující se průjmy. Pak zastavil jeho flatuenci (plynatost a "prdíky") až zcela srovnal jeho zažívací trakt a "vyrobil" skvělá hovínka.

Tip: Jogurty pro psy Yoggies jsou BEZ LAKTÓZY, vyrobené na základě plnotučného ovčího mléka

Dnes jsou jogurty pro psy oblíbené nejen u psů, kteří trpí průjmovými onemocněními, nebo plynatostí, ale s oblibou je používají i chovatelé k posílení zdraví a imunity psa, majitelé štěňat i březích fen, nebo chovatelé, kteří potřebují své psy zdravě a kvalitně dokrmovat. Veterináři používají Yoggies jogurty pro psy a kočky například při silných průjmech psů i koček, ale i při podávání antibiotik. V tom případě je vždy lépe se s veterinářem poradit, protože některá antibiotika mohou s probiotiky kolidovat.

Tip: Jogurty pro psy Yoggies posilují imunitní systém psa a jsou skvělé pro štěňata po odstavu. Dodají živiny a posílí imunitní systém štěňat.

39,00 Kč