Probiotika pro psy

Probiotika pro psy - ochrana zdraví vašeho psa

Každý z chovatelů jistě zažil chvíle, kdy bylo jeho psovi "ouvej". Mnoho problémů jako např. průjmy, zažívací potíže, alergie, vnitřní parazité i špatné hojení ran a hotspoty mohou pramenit z oslabené imunity.

Dodnes se žádný výrobce krmiv nezabýval do hloubky otázkou zdraví, podpory imunity a civilizačních chorob psů tolik, jako my v Yoggies.

A protože je pro nás pes skutečným přítelem člověka, trvalo více než dva roky, než jsme vyvinuli B.A.R.F. s probiotiky pro psy krmené syrovou potravu, nebo granule lisované za studena s probiotiky a doplňky potravy s probiotiky.

A díky našemu vývoji má od teď každý chovatel možnost podpořit zdraví svého psa ještě více. Od teď může být boj proti alergiím, civilizačním chorobám, parazitům a mnoha dalšími problémům snažší. Vyvinuli jsme..

Yoggies DogProBio

Probiotika pro psy, protože Zdraví začíná v misce®.

DogProBio - probiotika pro psy Yoggies

Víte, že probiotika pro psy jsou vyvinuta z kmenů, které mají ve svém mikrobiomu také kočky a dokonce i my, lidé? Proto v dnešní době užívá probiotika pro psy nejen ten psí, ale i celý "lidský" tým Yoggies k posílení naší imunity.

Výsledky posledních testů naznačují, že psy krmení granulemi, nebo syrovou potravou s probiotiky Yoggies, byli testováni na přítomnost vnitřních parazitů jako např.škrkavky, nebo tasemnice. Bylo zjištěno, že i když psi nebyli déle jak 2 roky chemicky odčervováni, ale dostávali potravu a doplňky s probiotiky, nebyla v jejich zažívacím traktu zjištěna přítomnost žádných parazitů jako např.škrkavky, nebo tasemnice.

Yoggies probiotika pro štěňata i dospělé psy

Probiotika pro štěňata, dospělé i starší psy

Potravu i doplňky s probiotiky je vhodné dávat psům po celý jejich život.

Obzvláště důležitá jsou probiotika pro štěňata, abyste předešli tzv. imunitnímu oknu viz.níže. Pokud vyberete kvalitní granule lisované za studena pro štěňata s probiotiky Yoggies Active a občas preventivně použijete DogProBio k posílení imunity štěněte, bude se skvěle vyvíjet, bude mít silnou imunitu a vývoj jeho kloubního a pohybového aparátu bude v souladu s jeho potřebami (Ca, vit.D3, vit.K2 atd.)

Pro dospělé psy jsou probiotika v krmivu a doplňcích důležitá především ke každodennímu posílení jejich celkového zdraví a obranyschopnost. Občas si totiž k něčemu "přičichnou", něco olíznou a nebo mohou trpět na některá civilizační onemocnění jako třeba alergie, nebo parazity. Proto je dobré přemýšlet o prevenci a přírodní podpoře jejich zdraví díky DogProPio.

Starší psi potřebují probiotika stejně nutně, jako třeba štěně. Starší organismus sice nemá vysoké nároky na příjem bílkovin a tuků, zato potřebuje silnější ochranu proti mnoha nemocím, trávicím potížím, které postihují psí seniory více než dospělé psy. Probiotika jsou výborná i v boji proti nemocem i zánětům, ze kterých se mohou mnohdy vyvinout vážnější onemocnění.

TIP: Co je IMUNITNÍ OKNO - štěňata se rodí s velmi nízkou imunitou. Od feny v čase kojení získávají jen málo protilátek. A postupem času množství těchto protilátek v mateřském mléce klesá až do ca 6 týdne věku štěněte. Toto období nazýváme IMUNITNÍ OKNO ŠTĚŇAT. Je to čas, kdy je zdraví štěněte ohroženo víc, než může být po celý jeho život. Proto by chovatelé už v tuto dobu měli pamatovat na zdraví a podporu imunity štěněte a zajistit dostatečný přísun probiotik a prebiotik v potravě.

Směs DogProBio nikdy nezahřívejte nad 30°C. Mohli byste zničit probiotický efekt produktu.

649,00 Kč